Про нас

Ми  щиро  вітаємо  гостей  нашого  сайту! 

Започаткована в  1994  році  колекція  з   метою  наповнити  наше буття  найдивовижнішими дарами  природи – квітами,  згодом  набула  назву “Оберіг” ,як    результат  чудодійства квітів  у нашому житті . Сердечна вдячність  моєму  наставникові    та  вчителю    славетній  жінці України, відомому в світі  селекціонеру  Ніні  Опанасівні  Мірошніченко  за неоціненнну  допомогу  та  участь в вихованні  та навчанні  мене, як колекціонера.  Сьогодні  колекція нараховує понад  700 сортів  ірисів  та лілейників – як новітніх визначних досягнень   вітчизняних та зарубіжних  селекціонерів так і заслужених  сортів-любимчиків, що десятиліттями  тішать нас  своєю винятковістю та красою.

Всі  фото на сайті  зроблені в нашому  саду, а квіти вирощені з любов`ю та старанністю.

 

Ми  проживаємо   в  селі  Гуменне ,  17 км  від  Вінниці в  східному  напрямку  (стоянка маршрутних  таксі  вул.. Чехова,гіпермаркет «Грош»).На головній  сторінці сайту    можна побачити також   маршрут  для  автомобілів  по карті  з центра  міста.

      Під  час цвітіння   ірисів  та  лілійників     радо   приймаємо   гостей  .  Відвідини  просимо попередньо погоджувати .  Продаж   посадового матеріалу  під час  цвітіння не проводиться.

      

Дещо про  оформлення  та  оплату  замовлення

 

        Після заповнення «корзини»,віконець   Checkout та підтвердження замовлення  Ви отримуєте  на вказану   електронну адресу    його  копію.

        Оплата    попередня  після  додаткового  погодження  повноти замовлення  в травні  місяці.   

        Такий підхід викликаний  тим, що дійсна  кількість садженців  обмежена  і стає  відомою  тільки весною  .   Післязимовий  облік   посадового матеріалу дає реальну  можливість   контролю замовлень.

        В  обовязковому  порядку в  першій половині травня ми надсилаємо за вказаною Вами адресою, або повідомляємо телефоном  про повноту  замовлення та  варіанти  передоплати.

        Переоплату   по ірисам  чекаємо  до 1 липня,по лілійникам до 1 серпня п.р.               Не оплачені вчасно замовлення анулюються.

        Замовлення відправляємо   Новою поштою, Ін Тайм, Делівер, Укрпоштою.